آدرس 

شعبه اول:پونک، خیابان اقبال پور، بین کوهسار ۱۳ و ۱۴
شعبه دوم:پاسداران,میدان هروی,ابتدای پیچ شمس آباد,پلاک32

تلفن تماس

۰۹۱۲۲۳۸۰۳۲۸

Menu
دانستنی ها

تعمیر مبل

تعمیرات مبل

تعمیرات مبل یکی از به صرفه ترین راه‌هایی ایجاد تغییر در دکوراسیون منزل است. شما با تعمیر مبلمان قدیمی خود می‌توانید جلوه و رنگی جدید را به خانه خود ببخشید. بسیاری از افراد زمانی که از دکوراسیون خانه یا رنگ مبلمان خود خسته می‌شوند به دنبال تعویض مبلمان هستند و با توجه به هزینه زیادی که خرید یک دست مبلمان نو دارد، گاها هزینه زیادی را به اقتصاد خانواده تحمیل می‌کنند. با کمی دوراندیشی می‌توان تعمیر مبلمان را به جای تعویض آن انتخاب کرد. تعمیر مبلمان می تواند از مبلمان قدیمی شما، مبلمانی کاملا نو و شیک به وجود آورد.

تعمیر مبل به صورت کلی و جزئی انجام می‌شود و شما با توجه به خدمات مورد نیازتان می‌توانید مبلمان خود را به افراد متخصص ارجاع دهید.

تعمیرات جزیی مبلمان

در بسیاری مواقع در اثر یک بی احتیاطی ممکن است قسمتی از مبلمان شما آسیب ببیند و بقیه آن کاملا نو باشد. آسیب هایی مانند شکستگی های جزی، پارگی های کوچک یا حتی لکه‌های غیر قابل پاک شدن را جزو تعمیرات جزیی مبلمان در نظر می گیرند. در این مواقع شما با انتخاب تعمیرات جزیی و سپردن عضو آسیب دیده مبلمان به دست افراد متخصص اقدام به تعمیر مبلمان خود می نمایید.

تعمیرات کلی مبلمان

در مواقعی ممکن است دیگر از رنگ و پارچه مبلمانتان خوشتان نیاید یا در اثر استفاده مکرر از مبلمان، دچار فرسودگی شده باشد. در این مواقع با انتخاب تعمیرات کلی مبلمان می‌توانید یک تغییر اساسی در دکوراسیون خود انجام دهید. حتی ممکن است یک دست مبلمان قدیمی داشته باشید که آنها را در انبار نگهداری می‌کنید یا خیال بیرون انداختن آن را دارید. شما با انجام تعمیرات کلی بر روی این مبلمان قدیمی می‌توانید جان دوباره‌ای به آن ببخشید و از آن برای هرچه بهتر شدن دکوراسیون خانه خود استفاده کنید.

تعمیرات مبلمان شامل چه چیزهایی می شود؟

تعمیرات ملبمان شامل خدمات رویه کوبی مبلمان، ترمیم رویه و روکش مبلمان، تعمیر و تعویض فوم و اسفنج، تعمیر و تعویض میخ کوبی‌ها و پانج های آسیب دیده، تعمیر شکستگی و ترک چارچوب و کلاف مبل، تعویض یا ترمیم لمسه‌کاری و ... می شود.

رویه کوبی مبل

رویه کوبی به عملیاتی که بر روی کلاف مبل فرسوده و قدیمی انجام می‌گیرد تا مبل دوباره مثل روز اولش شود. رویه کوبی مبلمان شامل تعویض ابر و اسفنج، تعویض فنر و تسمه، تعویض کرک و تعویض رویه مبلمان می‌باشد. رویه کوبی شامل انواع رویه کوبی مبل راحتی، رویه کوبی مبل استیل و حتی رویه کوبی صندلی می‌شود.

لمسه‌کاری 

لمسه‌کاری یکی از جلوه های زیبا در مبلمان سازی است. فرم دادن پارچه به صورت لوزی شکل، کوبیدن گل میخ یا دکمه بر روی نقطه اتصال این لوزی ها، ایجاد برجسته کاری و فرورفتگی در پارچه مبلمان را لمسه کاری می‌گویند. لمسه کاری در قسمت پشتی مبلمان، تاج تخت، دیوار، و دربهای که می خواهند عایق صدا باشند استفاده می شود. این لمسه ها به مرور بر اثر افتادن گل‌میخ‌ها و دکمه‌ها، یا خراب شدن فومداخل آن ممکن است از بین روند و شکل زیبای خود را از دست بدهند. با ترمیم لمسه‌کاری مبلمان می‌توان زیبایی آن را دوباره برگرداند.

تعمیرات تخصصی مبلمان

تعمیرات مبل یکی از بهترین راه های مدیریت اقتصاد خانواده است. شما با ایجاد یک سری تغییرات علاوه بر تغییر دکوراسیون در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی کرده اید.

استفاده از متخصصین مجرب در امور تعمیرات مبل می‌تواند نتیجه‌ای فوق العاده برای شما به ارمغان بیاورد.

همکاران ما در تعمیرات مبل روزبه با برترین متد تعمیر مبلمان آماده ارائه خدمات تعمیرات مبلمان برای همشهریان عزیز تهرانی هستند. 

نویسنده: مدیر محتوا
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید