آدرس 

شعبه اول:پونک، خیابان اقبال پور، بین کوهسار ۱۳ و ۱۴
شعبه دوم:پاسداران,میدان هروی,ابتدای پیچ شمس آباد,پلاک32

تلفن تماس

۰۹۱۲۲۳۸۰۳۲۸

Menu
دانستنی ها

تعویض رویه مبلمان استیل

تعمیر مبل استیل

تعویض رویه مبل استیل


یکی از زیباترین و پرفروشترین مبلمان‌ها مبلمان استیل است. این مبلمان با رویه‌های پارچه ای و چرمی خود زیبایی خاصی دارند که به خانه جلوه‌ای نو می‌بخشند. پارچه رویه مبل استیل به مرور زمان ممکن جذابیت خود را از دست دهد علاوه بر آن رویه مبل استیل چرمی به دلیل استفاده از چرم مصنوعی بسیار آسیب پذیر است و در صورت عدم رسیدگی و استفاده بی‌رویه از آنها به راحتی این رویه خراش پیدا کرده یا حتی پاره می‌شود.

برای تعمیر مبلمان استیل که رویه آن آسیب دیده است، تعویض رویه مبل بهترین گزینه است. تعویض روکش مبل استیل با روکش چرمی کار بسیار دشواری است و نیاز به متخصصین مجرب دارد.

تعویض روکش مبل استیل

برای عوض کردن روکش مبل استیل لازم است چارچوب مبلمان را کاملا جدا نماییم. میخ‌کوبی‌ها و پرچ‌های را باز کنیم و سپس قسمت‌های دوخته شده را برش بزنیم تا روکش جدا شود. مواد داخل مبلمان مانند فوم و اسفنج آن را مورد بررسی قرار دهیم. ممکن است در جریان جداسازی رویه مبلمان استیل به فوم و اسفنج آن آسیب وارد شود یا فوم و اسفنج در اثر استفاده بی رویه کارایی خود را از دست داده و فرسوده شده باشند. در این صورت فوم و اسفنج را نیز باید تعویض کنیم. 

در این مرحله چارچوب مبل را نیز بررسی کرده و اگر دچار آسیبی بود آن را رفع می نماییم. استحکام سازی پایه ها بسیار مهم است. بهتر است به دقت چارچوب مورد بررسی قرار گیرد و ترک های احتمالی نیز پیدا شود و استحکام سازی شود.

در مرحله ی بعد تعویض روکش است. روکش های مبلمان استیل در دو نوع چرمی و پارچه ای وجود دارد. روکش چرمی معمولا مورد استقبال بیشتری نسبت به رویه پارچه‌ای قرار می‌گیرد.


بهتر است در انتخاب روکش جدید نهایت دقت را به خرج دهید چه به لحاظ رنگ و چه به لحاظ جنس زیرا استفاده از روکش نامرغوب ممکن است پس از مدتی شما را مجبور به اعمال مجدد عمل تعویض رویه مبل کند.

انجام تعمیرات مبلمان به خصوص تعویض روکش مبلمان استیل نیاز به تخصص در این امور دارد. شما می توانید با انتخاب متخصصین مجرب نیازتان به انجام تعمیرات تخصصی مبلمان رفع نمایید.

مبل روزبه با کادری مجرب آماده ارائه خدمات تعمیرات مبل به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. 

نکاتی در رابطه با مبل استیل


در هنگام خرید مبل استیل حتما به دوام و کیفیت جنس روکش آن دقت زیادی داشت باشید. همچنین در تعویض روکش مبلمان استیل در انتخاب رویه جدید برای مبل دقت به خرج دهید تا مجبور به دوباره کاری نشوید.

برای تعمیر مبلمان استیل حتما به کسانی مراجه کنیدکه کارشان تعمیرات تخصصی مبلمان باشد تا نتیجه مناسب از تعمیر مبلمان استیل خود دریافت کنید.

در هنگام خرید مبلمان استیل سعی کنید مبلمان را سبک انتخاب کنید تا جابه جایی آن به آسانی صورت گیرد. مبلمان های سنگین تر در جریان جابه جایی بیشتر آسیب می بینند.

برای تمیز کردن روکش مبلمان استیل از شامپو فرش و یک اسفنج نرم استفاده نمایید تا به بافت پارچه روکش آسیبی وارد نشود.

پس از تعویض روکش از اسپری محافظ نانو استفاده کنید تا هم عمر مبلمان زیاد شود و هم از کثیف شدن و نیاز آن به شستشو جلوگیری کنید.

 

استفاده از تجربه متخصصین تعمیرات مبل می تواند کمک زیادی به شما در نگهداری از مبلمانتان کند. سعی کنید از تجربیات آنها استفاده نمایید.

نویسنده: مدیر محتوا
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
4.3

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید