آدرس 

شعبه اول:پونک، خیابان اقبال پور، بین کوهسار ۱۳ و ۱۴
شعبه دوم:پاسداران,میدان هروی,ابتدای پیچ شمس آباد,پلاک32

تلفن تماس

۰۹۱۲۲۳۸۰۳۲۸

Menu
دانستنی ها

رویه کوبی مبل قدیمی

رویه کوبی مبل


مبلمان قدیمی از نظر زیبایی و ایجاد احساسات نوستالژیک برای ما اهمیت خاصی دارند، این مبلمان‌ها یادگار دوران کودکی ما و خاطرات خوب پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های ما هستند.

بسیاری از افراد به دنبال حفظ این میراث پرخاطره برای خود هستند. اما چگونه؟


شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه می‌توانیم از این مبلمان دوباره استفاده کنیم و از آنها به خوبی نگهداری کنیم؟


یکی از روش‌هایی که می‌تواند در نگهداری از مبلمان‌های قدیمی و استفاده دوباره از آنها به ما کمک کند رویه کوبی مبل می‌باشد. با رویه کوبی مبلمان می‌توانیم قسمت‌هایی که آسیب دیده‌اند را بازسازی کنیم و با ایجاد تنوع در قسمت‌های روکش، دسته‌ها و رنگ‌آمیزی چارچوب، مبلمان قدیمی را شیک و قابل استفاده کنیم.

رویه کوبی چیست؟

رویه کوبی اصطلاحا به کلیه عملیاتی که بر روی کلاف مبل چه خام و چه فرسوده و قدیمی انجام می‌گیرد تا مبل به مرحله بهره برداری برسد. رویه کوبی مبلمان قدیمی شامل تعویض ابر و اسفنج، تعویض فنر و تسمه، تعویض کرک و تعویض رویه مبلمان می‌باشد.

در رویه کوبی مبلمان قدیمی اگر کلاف مبل شکسته باشد یا فرسوده باشد لازم است قبل از رویه کوبی این کلاف تعمیر شود. 

رویه کوبی شامل انواع مبلمان می شود مانند: رویه کوبی مبل راحتیرویه کوبی مبل استیل و حتی رویه کوبی صندلی.

متخصصین تعمیرات مبلمان در مبل روزبه با ارائه بهترین خدمات رویه کوبی مبلمان، مبلمان شما را کاملا متحول می‌نمایند. شما از روزبه می توانید انتظار یک دست مبل نو در شکل و شمایل مبلمان قدیمی خود داشته باشید.


ما می‌توانیم با کمترین هزینه صرف شده رویه کوبی مبل را برای انواع مبلمان انجام دهیم.


بسیاری تصور می کنند رویه کوبی مبل علاوه بر هزینه، وقت زیادی را از آنها می‌گیرد اما نگران نباشید. ما با اعزام نیروهای متخصص خود به محل شما مبلمان را تحویل گرفته و پس از رویه کوبی و تعمیر کامل آنها را دوباره به محل شما بازمی گردانیم.


این سرویس تعمیر مبل و رویه کوبی شامل تمامی متعلقات مبلمان از جمله: جلو مبلی‌ها، عسلی و ... نیز می باشد. هر آنچه که در مبلمان شما قابلیت تعمیر دارد را می توانید به ما بسپارید.

نکاتی درباره استفاده از مبلمان

کوسن‌ها جزو مهمترین اجزا مبلمان هستند. شما می توانید با انتخاب یک دست کوسن جذاب با رنگی مکمل رنگ مبلمان خود تغییر زیادی در مبلمان خود ایجاد کنید. سعی کنید در انتخاب کوسن نهایت دقت را به خرج دهید. حتی می‌توانید در این رابطه از متخصصین مشورت بگیرید.

اگر مبلمان قدیمی شما در معرض رطوبت قرار داشته است. در هنگام رویه کوبی، حتما نسبت به استحکام بخشی پایه ها یا حتی تعویض آنها اقدام نمایید.

استفاده از روکش‌های سلطنتی برای مبلمان جلوه خاصی به آنها می دهد علاوه بر آن از کثیف شدن و فرسودگی زودهنگام آنها جلوگیری می کند. 

برای مبلمان خود حتما یکدست پیراهن مبل خریداری کنید تا در مواقع لزوم روی مبلمان خود بکشید و مانع از نشستن گرد و غبار بر روی آنها شوید.

استفاده از پیراهن مبل برای خانواده های پرجمعیت یکی از مناسب ترین راه های جلوگیری از کثیف شدن دائم مبلمان است.

استفاده از اسپری محافظ نانو برای قوام الیاف مبل و جلوگیری از فرسودگی و کثیف شده آن نیز گزینه‌ی بسیار مناسبی است.

 

نویسنده: مدیر محتوا
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید